esilehele
 Asukoht Saunad Matkad Puhkelaager Fotograaf Kerli Sosi Majutus Hinnakiri ATV matkad-kross-sõit
 

ATV matkad,-kross,-sõit

Külasta meie uut kodulehte

www.veelaager.com

 

ATV - ehk " iga maastiku sõiduk " ei ole enam kellelegi mingiks uudiseks. Juba alates 2005 aasta kevadest pakuvad Ritsu talu ja Vihtra ATV klubi koostöös oma klientidele mõnusat aktiivset ajaviidet motospordi ja loodushuvilistele inimestele, mida saab harrastada iga ilmaga ja igal aastaajal. Lisaks ATV üritusele saame pakkuda saunaõhtut, kümblustünnis mõnulemist,kaminasaali,majutust,toitlustamist jne. Kui soovite lihtsalt telkida valige endale sobiva suurusega ja asukohaga puhkelaager.

ATV - krossiks on ettevalmistatud kaks erineva raskusastme ja pikkusega kauni loodusliku asukohaga rada. Üks neist (lühem ja lihtsam) paikneb Määranõmme järvelaagri lõuna-lääne poolsetel kallastel. Järv on kristallselge veega ja keskelt üsna sügav, suures osas liivarannaga.Sobilik paik suvepäevade ja firmaürituste korraldamiseks.

Teine krossirada(pikem ja tehnilisem)asub Pärnu jõe läheduses väikese oja kallastel.Rada läbib mitmel korral oja põhja ja omab mitut "hüpekat".Raja pikkus 1,2 km.

ATV matkad toimuvad Soomaa RP Piirialadel Ritsu talu maadel ja metsades. Kuna otseselt Soomaa aladel on ATV matkad keelatud sõidame masinatega RP piire mööda ja läheneme kaunimatele vaadetele ,laugastele ning muudele vaatamisväärsustele jalgsi.

ATV krossi ja matkade maksumus 60.-eur/h, sõit puhkelaagris 10.-eur /10.-min.

BRONEERINGU teostamiseks on vaja tasuda ettemaks:

1. majutuse korral ~30 % 1 öö-päeva maksumusest

2. kanuumatka broneerimine 6.-eur/inimese kohta

3. ATV matka ja krossi tellimine 100% tellitud ajast

4. toitlustamine 100 % tellitava toidu maksumusest

NB ! Maksta saab Swedbank -a  aa  nr.  1120278562 OÜ Soomaa Kanuumatka-ja

Saunakeskus

Märkige selgitusse tellija nimi, saabumise kuupäev ja mille eest.

 

INFO tel.   +3725148751     Heitti    (õhtuti) +372 44 74767    
E-mail:  heitti@hot.ee