esilehele
 Asukoht Saunad Kanuumatkad Puhkelaagrid Fotograaf Kerli Sosi Majutus Hinnakiri ATV matkad-kross-sõit
 

kanuumatkad Soomaal + klassiekskursioonid Soomaale

Käes on kevad Soomaal !!!

Külasta meie uut kodulehte

www.veelaager.com

Kanuu laenutus kohapeal 3.-eur/in/1h

Öömatkad Soomaal hinnaga - 20.-eur/inimene + majutuse võimalus Härgoja kämpingus

Kanuumatka hinnad sisaldavad - päästevesti , mõla , instrueerimist , matkakaarti , meie transporti matka alguspunkti või lõppunktist oma autode juurde tagasi , telkimist kas Kasesalu puhkelaagris , Lasketiiru puhkelaagris ,Veskipaisu puhkelaagris või Määranõmme järvelaagris , teie autode valvet Ritsu talu hoovis ning ilusat ilma kui valite õige riietuse.

Juurde saab tellida toitlustamist (hommik,lõuna,õhtusöök),majutust (kuni 50 inimest),matkajuhti ,giidi ,sauna ,kaminasaali ,puhkeplatside broneerimist.

Matkade algusajad :1.hommikune kogunemine 10.00-11.00 2. pealelõunane 15.00-16.00 3. õhtune kogunemine 18.00-19.00 4. öömatk 22.00-24.00

Kanuumatk gruppidele 30+ inimest 10.-15.eur/inimene

MARSRUUDID: Riisa – Ritsu talu (~4 h) Raudna , Halliste ja Navesti jõed

  • ÖÖMATKA marsruut –algus kellaaeg kliendi soovi kohaselt (22.00-24.00 )

Kuusekäära-Ritsu talu (~6h ) Raudna, Halliste ja Navesti jõed

Koprajõgi - saab ülevaate nende veeasukate hammaste jõust.

 Oksa-Ritsu talu (~9 h) Lemmjõgi ,Raudna, Halliste  ja Navesti  jõgi

 

Ritsu talu-Tori põrgu (~4 h) Navesti ja Pärnu jõgi
 

veskipaisude ja kärestike marsruut

 Kuusekäära-Tori põrgu (kahe päeva matk)

Kuusekäära-Riisa (~4 h) Raudna, Halliste ja Navesti jõed

NB ! Klassiekskursioonid + soodustused õpilastele :

Õpilased saavad 2,5-3 tunnise kanuumatka marsruudil Riisa küla Meiekose laagriplats - Ritsu talu hinnaga 10.-eur/in. Lisaks saab iga 10 õpilase kohta 1 täiskasvanu tasuta kaasa sõita. 5-6 tunnine kanuumatk marsruudil Kuusekäära - Ritsu talu ja kärestikumatk Ritsu - Tori maksab 15.-eur/in. Lisaks kanuumatkadele pakume kahte erinevat paketti - Klassiekskursioon Soomaale , mis sisaldab:

1.Esmalt läheme Riisa külla Meiekose lagriplatsile ja sõidame kanuudega mööda Raudna-Halliste-ja Navesti jõge Ritsu taluni. 2. Peale kanuumatka sööme lõunasöögiks sooja suppi ja saiakesi mahlaga. Lõunasöögi ajal või vahetult peale seda vaatame meie tantsusaalis õppefilmi Soomaa piirkonna elust-olust läbi aegade 3. Seejärel läheme rabamatkale Ingatsi või Riisa matkarajale.(giidi tellimine soovi korral 5.-eur/in)1 päevase paketi hind 15.-eur/in. Enne koduteele asumist saab soovi korral ATV või traktori sõitu proovida 10 min-10.-eur. Kes seda ei soovi saavad tasuta harjutada vibu laskmist ja kirve viskamist ning saab hüpata batuutidel.

4. Kui on soovi teha klssiekskursioon koos majutusega saate endale valida kas omaette majutuse 2-4 kesi kämpingumajas või 6-10 kesi " Kuldmündi majas " 5. Õhtuks teeme veel kilesaunas sauna ja mulistame kümblustünnis. Hinna sees on meie erinevate spordiplatside kasutus,tantsulava ja ronila. Sellise kahepäevase paketi hinnaks on 35.-eur/in Õhtuse ja hommikuse söögi saavad õpilased ise kaasa võtta või tellivald meilt midagi lisaks. Mida kõike Ritsu talus veel teha saab vaadake puhkelaagri ja majutuse alt. Ka kahe päevase paketi tellinud õpilased saavad enne koduteele asumist saab soovi korral ATV või traktori sõitu proovida 10 min-10.-eur. Kes seda ei soovi saavad tasuta harjutada vibu laskmist ja kirve viskamist ning saab hüpata batuutidel.

NB ! Oma magamiskotiga majutusele on võimalik 6.-eur/in juurde tellida linade-padja-teki komplekt,kes aga saunarätiku koju unustab saab meilt seda 1.-eur eest laenutada.

Rongiga Soomaale Kui teile peaks valmistama muret kallid bussitellimise hinnad saab kuni Tori-ni tulla ka rongiga. Edasi meieni ja ka hiljem tagasi raudtee jaama toimetame teid meie transpordiga. Hind 2.-eur/inimene Rongi saate võtta kaasa ju ka jalgrattad. Tori jaamast meieni on umbes 12 km. Kogu Härgoja kämping-u ala katab leviala.

Kõik matkad tuleb ette tellida ! Jnfo ja registreerimine tel. +372 5148751 (Heitti) (RUS /ENG ) , +372 53484025 Kerli ( RUS / ENG ) , +372 5102276 (Merje) ( EST ) või +372 44 74767 (õhtuti)

Saada kiri heitti@hot.ee

Broneeri matk Swedbank aa nr. EE512200001120278562

OÜ Soomaa Kanuumatka- ja Saunakeskus