esilehele
 Asukoht Saunad Kanuumatkad Puhkelaager Fotograaf Kerli Sosi Majutus Hinnakiri ATV matkad-kross-sõit
 

Suvepäevad Soomaal

Kanuumatk gruppidele 30+ inimest 10.-15.eur/inimene

Külasta meie uut kodulehte

www.veelaager.com

Kasesalu puhkeaager jaguneb kolmeks broneeritavaks alaks ja mitmeks telkimisplatsiks . Lisaks sellele pakume veel 5 erinevat puhkeplatsi ja telklaagrit igale maitsele ja kõigile kanuumatkajatele Soomaal.

1.  Põhiplats, millel asuvad külakiik , rannavolle plats, vesilõbustus "Tarzan-i torn", põhukotipoksi poom , 3 erinevat lõkkekohta ning loomulikult telkimisala kuni 300-le inimesele. Broneering 32.-eur/ööpäev. Välikäimla platsi ääres. Elektri kasutamise võimalus 3-st kohast ning söögilaua, sauna ja wc öine valgustus. Platsile jäävad veel kümblustünn "Põrgukatel", kilesaun "Jurta" ja "Kuldmündimaja" kaminasaali ning majutusega. Viimaste üürimise hinnad leiate majutuse ja saunade alt. Toitlustamiseks,tantsuks ja muidu tuule-vihmavarjuks saab tellida peotelgi.

 

2. Püstkojaplats, millel asub söögivalmistamiseks, söömiseks js jutuvestmiseks mõeldud püstkoda, väike kogre  tiik , piisavalt ruumi telkimiseks 30 - 40-le inimesele , poolpalk-pingid ümber lõkkekoha ning suur söögilaud. Saunatamiseks pakume seal kilesaun "Iglu"-t. Kohe kõrval, teiselpool suurt kraavi, asuvad kaks kämpingumaja, kuhu mahuvad kummassegi magama 4 kuni 6 inimest. Öö kämpingus maksab 16.-eur inimese kohta (oma magamiskotiga 10.-eur). Tiigi teisel kaldal asub rannavolle-võrkpalliplats. Üle tiigi korraldame kõieveo võistlusi. Kaotajad saavad tasuta supluse soojas ja mudases tiigivees. Hind sisaldab interneti ühendust kuna wifi leviala hõlmab kogu Härgoja kämping-u ala. Toitlustamiseks,tantsuks ja muidu tuule-vihmavarjuks saab tellida peotelgi.

Broneering 32.- eur/ööpäev

3. Paadisadama plats, millel asuvad vettehüppepurre (paakidel), "Tarzan-i" vettehüppetorn, poolpalkpingid ümber lõkkekoha ning piisavalt ruumi 4-5-le telgile. Lähedal on vibulaskmine, kirveviskamise võimalus ja batuut. Välikäimlani 50 m. 1. juuli 2010 avasime 400 m2 Ritsu-Rätsepa tantsulava ,mis asub kolme platsi ühendava Härgoja käärus. Rendi hind kokkuleppel. Lavale saab paigutada 1-4 50 inimese peotelki mida saab samuti meilt rentida. Hinnad kokkuleppel.

Broneering 32.- eur/ööpäev

4. Määranõmme järvelaager. Laagriplats asub liivakarjääri kallastel. Vesi on ilus läbipaistev ja järv keskelt üsna sügav, suures osas liivarannaga. ATV - krossiks on ettevalmistatud rada järvelaagri lõuna-lääne poolsetel kallastel. Sobilik paik ka suvepäevade ja firmaürituste korraldamiseks. Broneeringu hind kokkuleppel vastavalt üritusele.

5. Lasketiiru plats koosneb kahest teega pooleks jagatavast osast. Ühel pool asub mullavallide ja relsidel liikuva metsseaga lasketiir, teisel pool teed telkimiseks mõeldud ala mille keskele jääb alla hektari suurune liivaste kallastega järv. 1 osa broneering 32.-eur/ööpäev

6. Veskipaisu telklaager asub Navesti jõe kaldal kohe peale Pöörde veski paisu.Seal puhates on tunne nagu oleksid mere ääres.Lastel on tore madalas vees saarelt saarele sumbata või keset jõge lõket teha.Broneering 32.-eur/öö Toitlustamiseks,tantsuks ja muidu tuule-vihmavarjuks saab tellida peotelgi.

7. Pakupoisi laagriplats asub Halliste jõe ääres vasakul kaldal kilomeeter maad allapoole Halliste jõe Riisa silda ja on mõeldud meie kahepäevastele kanuumatkajatele vahepeatuseks. Laagriplatsilt saab jalutada mööda kahe talu vahelist märgistatud piirisihti Riisa raba laudteele. Laudteed mööda aga omakorda laukasse ujuma. Meie kanuumatkajaile 20.-eur/öö

8. Jaagussaare laagriplats asub Halliste jõe ääres paremal kaldal 1,5 km allapoole Halliste jõe Riisa küla silda.Sealt on vaid 100 m sisemaa poole iidse tammeni mille suurus on vägagi aukartust äratav. Meie kanuumatkajaile 20.-eur/öö

Kõigile veelaagri klientidele on 1. ööpäev laagriplatsi kasutust 3.20-eur/in. ja lastele1.60-eur/in.

Juhukülalistele maksab Kasesalu vee- ja puhkelaagri platsidel viibitud 1 tund 0.60-eur/inimene. Lastele soodustused

Autoga puhkelaagri alale sõit maksab 2.-eur  Teinekord võib ka oma plekist sõbrast puhkust võtta ja ta lihtsalt taluparklasse jätta !?

 

BRONEERINGU teostamiseks on vaja tasuda ettemaks:

1. majutuse korral ~30 % 1 öö-päeva maksumusest

2. kanuumatka tellimisel 5.-eur/inimese kohta

3. ATV matka ja krossi tellimine 100% tellitud ajast

4. toitlustamine 100 % tellitava toidu maksumusest

NB ! Maksta saab

Swedbank aa nr. EE512200001120278562

OÜ Soomaa Kanuumatka- ja Saunakeskus

Märkige selgitusse tellija nimi, saabumise kuupäev ja mille eest.

INFO tel.   +3725148751     Heitti    (õhtuti) +372 44 74767     E-mail:  heitti@hot.ee